خبرنما

۳:۵۲:۲۹ - جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵
print داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کد خبر : 36667

برپایی ششمین بیمارستان ثابت صحرایی دانشجوی شهید دکتر نعمت الله کاظمی در منطقه محروم میربگ جنوبی شهرستان دلفان

ششمین بیمارستان ثابت صحرایی دانشجوی شهید دکتر نعمت الله کاظمی در منطقه محروم میربگ جنوبی شهرستان دلفان به همت بسیج جامعه پزشکی استان لرستان برپا شد.

به گزارش خبرنما به نقل از وبدا سرهنگ نبی الله شمس بیرانوند مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با تشریح اهداف از پیش تعیین شده اینگونه بیمارستانهای ثابت صحرایی اظهار داشت:
با توجه به محرومیت منطقه ی میربگ جنوبی شهرستان دلفان و رسالت بسیج جامعه پزشکی استان لرستان در جهت ارتقاء سطح سلامت عمومی جامعه وظیفه داریم با حضور در اینگونه مناطق خدمات ویژه سلامت را هرچند وقت یکبار ارائه بدهیم.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان افزود: با نظر سنجی که قبلا انجام داده ایم با تیمی متشکل از ۱۰نفر متخصص و فوق تخصص در رشته های مختلف پزشکی و ۵ نفر دندانپزشک در منطقه دنبال حضور یافته ایم که با خود امکانات آزمایشگاهی ،سونوگرافی و پاراکلینکی همراه داریم که پیش بینی میشود ۱۵۰۰ مراجعه مستقیم و۴۵۰۰ هزار نوع خدمت تا عصر امروز ارائه شود.

گفتنی است در بخش فرهنگی نیز پاسخگویی به شبهات و سوالات شرعی توسط روحانی مستقر در این بیمارستان صحرایی فعال بود که مراجعان خود را با احکام اسلامی در حین بیماریها آشنا می کرد.

در پایان اعضا بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با خانواده شهید داوودی دیدار کردند .

خبرنما در تلگرام
تبليغات