خبرنما

۱:۳۵:۳۰ - چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵
print داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کد خبر : 36456

کیان پور تاکید کرد:

توقف ساخت مسکن مهر جدید منوط به ارایه طرحی برای تامین مسکن اقشار آسیب پذیر

عضوکمیسیون عمران مجلس گفت: دولت باید تابع قانون ساماندهی مسکن در راستای خانه دار شدن مردم ایرادات وارده به مسکن مهر را برطرف کند.

به گزارش خبرنما مجید کیان پور ،با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص توقف ساخت مسکن مهر،گفت:چندسالی از توقف ساخت مسکن مهر می گذرد؛اما اینکه دولت دیگر خود را مکلف به ساخت مسکن برای اقشار آسیب پذیر در قالب این طرح نداند،باید با طرح دیگری جایگزین شود.

نماینده مردم درود و ازنا درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه درمصوبه امروز مجلس بانک مسکن متعهد به تامین اعتبار برای تکمیل واحدهای مسکن مهر شد،افزود:با این مصوبه واحدهای نیمه کاره رها شده به زودی تکمیل شده و به اقشار متقاضی تحویل می شود.

دولت نمی تواند از زیربار تامین مسکن ارزان برای اقشار آسیب پذیر شانه خالی کند

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه دولت نمی تواند از زیر بار مسئولیت های خود در خصوص تامین مسکن ارزان برای اقشار آسیب پذیر شانه خالی کند، تصریح کرد: در صورت توقف این طرح دولت باید طرح دیگری در این رابطه به مجلس تقدیم کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه طرح مسکن مهر با تمام ایراداتی که داشت توانست تاحدودی مشکل خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر جامعه را مرتفع کند، گفت: دولت باید تابع قانون ساماندهی مسکن و همچنین حمایت از عرضه و تولید آن در راستای خانه دار شدن مردم گام برداشته و ایرادات وارده به مسکن مهر از جمله آماده نبودن زیرساخت ها را فراهم کند.

ورود قاطع مجلس در صورت بی توجهی به  تامین مسکن اقشار آسیب پذیر

وی با تاکید براینکه عدم برنامه ریزی دولت برای تامین مسکن اقشار آسیب پذیر ورود مجلس به این مهم را در پی خواهد داشت،افزود:درصورتی که توقف ساخت طرح مسکن مهر به بی توجهی دولت به تامین مسکن اقشار آسیب پذیر منتهی شود،مجلس در این زمینه به ارایه طرحی منسجم و مکلف کردن دولت به اجرای آن اقدام می کند.

عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:بهترین اقدام در رابطه با مسکن مهر در شرایط فعلی تکمیل واحدهای نیمه کاره رها شده است تا به این ترتیب فشار معیشتی بر مردم در نتیجه تامین مسکن کاهش یابد.

منبع؛ خانه ملت

خبرنما در تلگرام
تبليغات