خبرنما

۲۲:۵۸:۵۲ - شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵
print داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کد خبر : 36440

جمعیت پیروان ولایت در پی انتشار خبر انتصاب قائم مقام این جمعیت بیانیه صادر کرد؛

خبر انتصاب قائم مقام جمعیت پیروان ولایت کذب است

جمعیت پیروان ولایت با انتشار بیانیه ایی خبر مربوط به انتخاب قائم مقام این جمعیت را تکذیب کرد.

جمعیت پیروان ولایت که با بیش از ۳۸۰ هزار عضو بزرگترین موسسه مردمی کشور محسوب می شود پیرامون انتشار برخی اخبار در رسانه ها مبنی بر انتخاب قائم مقام جدید این جمعیت با صدور بیانیه ایی این موضوع را تکذیب کرده و اعلام کرد که تا کنون هیچ انتصابی در این راستا صورت نگرفته است.

↙️متن کامل تکذیبیه به شرح زیر است؛

☑️به نام خداوند اقیانوس ها

🔹 پیرو خبر انتشار یافته در خصوص انتصاب قائم مقام جمعیت پیروان ولایت کشور از سوی مدیرعامل این جمعیت، به اطلاع می رساند که این مطلب از پایه کذب بوده و هنوز هیچگونه تصمیمی مبنی بر انتخاب قائم مقام گرفته نشده است.

🔹متاسفانه پخش این شایعه در این برهه زمانی مربوط به افرادی است که در صدد تامین منافع شخصی خود هستند،
کمااینکه هیچ تصمیمی مبنی بر استفاده از فرد مورد نظر که در اخبار کذب منتشر شده به وی اشاره شده است صورت نگرفته و هیچ صحبتی نیز با وی انجام نشده است.

🔹لذا از این پس کلیه اخبار رسمی مربوط به این موسسه از سوی روابط عمومی جمعیت در اختیار رسانه ها قرار می گیرد و بر این اساس کلیه اخباری که از طریق کانالی به غیر از روابط عمومی پخش شود کذب محض است.

🔹در این راستا لازم به ذکر است که در کلیه انتصابات این جمعیت اعتقاد عملی به اصل ولایت مطلقه فقیه اساسی ترین شرط می باشد و قطعا افرادی که کمترین انحرافی با خط ولایت فقیه دارند جایی در این جمعیت پیروان ولایت نخواهند داشت.

🔶🔸خود را از جنس اقیانوسی می دانم که هدف آن خدمت بی ریا به مردم است.
“محمد رحمان سالاری(مدیرعامل جمعیت پیروان ولایت)” ۹۵/۱۰/۱۱

خبرنما در تلگرام
تبليغات