خبرنما

۵:۴۳:۲۹ - یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
print داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کد خبر : 36435

افزایش متخصص و فوق تخصص در بیمارستان شهید آیت الله مدنی خرم آباد

به گزارش خبرنما دکتر نصراله مرادی فر رئیس مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی آیت الله مدنی خرم آباد گفت: به منظور دسترسی آسان همشهریان گرامی به خدمات تخصصی تعداد ...

به گزارش خبرنما دکتر نصراله مرادی فر رئیس مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی آیت الله مدنی خرم آباد گفت: به منظور دسترسی آسان همشهریان گرامی به خدمات تخصصی تعداد متخصصین وفوق تخصص های قلب و عروق درمانگاه قلب بیمارستان آیت الله مدنی از یک نفر به سه نفر افزایش یافت.

رئیس مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی آیت الله مدنی خرم آباد در بخش دیگری از این گفتگو اعلام کرد: برای رضایت مندی مراجعین و ارائه خدمات مطلوب تری در این مرکز آموزشی و درمانی برای اولین بار و در راستای افزایش رضایت مندی مراجعین وجهت جلوگیری از سرگردانی آنها در مراکز دیگر با جذب یک همکارمتخصص داخلی، درمانگاه داخلی هر روز صبح دائر گردید و درمانگاه اطفال نیز اخیرا یک نفر به هشت متخصص و فوق تخصص قبلی اضافه و اخذ نوبت به مراتب برای مراجعین آسانتر گردید.

شایان ذکر است نوبت دهی اینترنتی نیز در کنار نوبت دهی حضوری فعال شده تا عزیزانی که تمایل دارند از روش آسانترغیر حضوری اقدام به تهیه نوبت کنند.

منبع؛ وبدا لرستان

خبرنما در تلگرام
تبليغات