به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، مریم کوشکی شامگاه شنبه در سخنانی آخرین وضعیت رنگ بندی شهرستان‌های استان را به منظور اعمال محدودیت‌های کرونایی به ویژه در ادارات اعلام کرد و اظهار داشت: طی این رنگ بندی شهرستان‌های خرم آباد، بروجرد و سلسله در محدوده قرمز هستند. وی ادامه داد: شهرستان‌هایی که به […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، مریم کوشکی شامگاه شنبه در سخنانی آخرین وضعیت رنگ بندی شهرستان‌های استان را به منظور اعمال محدودیت‌های کرونایی به ویژه در ادارات اعلام کرد و اظهار داشت: طی این رنگ بندی شهرستان‌های خرم آباد، بروجرد و سلسله در محدوده قرمز هستند.

وی ادامه داد: شهرستان‌هایی که به صورت روزانه به ازای هر صد هزار نفر ۱۰ مورد و بالاتر از آن بیمار کرونایی مثبت بستری شده دارند در وضعیت قرمز قرار می‌گیرند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار کرد: به جز شهرستان چگنی که در وضعیت زرد است، سایر شهرستان‌های باقیمانده در وضعیت نارنجی قرار دارند.

کوشکی عنوان کرد: شهرستان‌هایی که در هر صد هزار نفر ۶ تا ۹ مورد بیمار کرونایی بستری شده در روز دارند نارنجی و شهرستان‌های دارای ۴ و یا ۵ نفر بیمار کرونایی به ازای هر صد هزار نفر دارند در محدوده رنگ زرد قرار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: شروع برنامه محدودیت‌های کرونایی در استان براساس این رنگ بندی است و اگر طی روزهای آینده تغییراتی در آن به وجود بیاید از طریق رسانه‌های رسمی اعلام خواهد شد.