سرهنگ فرج شجاعی در این باره گفت: در پی مراجعه فردی به کلانتری “۳۱ جنت” و اخذ نیابت قضائی مبنی بر اینکه برادرش توسط افراد ناشناس از استان بوشهر ربوده و به شهرستان شیراز منتقل شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران با اقدامات فنی و […]

سرهنگ فرج شجاعی در این باره گفت: در پی مراجعه فردی به کلانتری “۳۱ جنت” و اخذ نیابت قضائی مبنی بر اینکه برادرش توسط افراد ناشناس از استان بوشهر ربوده و به شهرستان شیراز منتقل شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند که فرد ربوده شده در بلوار “صلح” شیراز در یک منزل مسکونی نگهداری می‌شود.

شجاعی با بیان اینکه ماموران ضمن هماهنگی قضائی سریعا به محل مورد نظر اعزام شدند، گفت: در یک عملیات پلیسی ماموران انتظامی کلانتری “۳۱ جنت” موفق به دستگیری ۲ نفر گروگانگیر شده و فرد ربوده شده را نیز رها کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی اولیه علت و انگیزه آدم ربایی را اختلاف حساب عنوان کردند، گفت: برخورد با مخلان نظم و امنیت یکی از اولویت‌های پلیس است.