سردار “ولی‌ا.. رضایی‌نژاد” در تشریح این خبر گفت: دریابانان، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آبهای ساحلی استان، روز گذشته حین کنترل شناورهای عبوری در آبهای خلیج فارس ۵ فروند شناور تجاری متخلف را متوقف کردند. فرمانده مرزبانی استان بوشهر افزود: در بازرسی دقیق از شناورهای توقیف شده که دو برابر میزان […]

 

سردار “ولی‌ا.. رضایی‌نژاد” در تشریح این خبر گفت: دریابانان، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آبهای ساحلی استان، روز گذشته حین کنترل شناورهای عبوری در آبهای خلیج فارس ۵ فروند شناور تجاری متخلف را متوقف کردند.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر افزود: در بازرسی دقیق از شناورهای توقیف شده که دو برابر میزان مجاز بار داشتند حجم زیادی از کالای قاچاق شامل پوشاک، ظروف آشپزخانه، ماکروفر، تلویزیون، لباسشویی که با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود کشف شد.
وی در ادامه با اشاره به سیر مراحل قانونی و قضایی مالکین و ناخدای شناوران گفت: ارزش محموله‌های کشف شده ۵۰۰ میلیارد ریال توسط کارشناسان ارزیابی شده است.
رضایی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: مرزبانانی این استان شبانه روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.