به گزارش خبرنما,گروه مرزبانی – بوشهر – فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف ۴۰ کیلوگرم موادمخدر و دستگیری یک سوداگر مرگ در مرزهای ساحلی شهرستان کنگان خبر داد. ▫به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر، سردار “ولی‌اله رضایی‌نژاد” در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزداران پایگاه دریابانی کنگان موفق شدند با […]

 

 

به گزارش خبرنما,گروه مرزبانی – بوشهر – فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف ۴۰ کیلوگرم موادمخدر و دستگیری یک سوداگر مرگ در مرزهای ساحلی شهرستان کنگان خبر داد.
▫به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر، سردار “ولی‌اله رضایی‌نژاد” در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزداران پایگاه دریابانی کنگان موفق شدند با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان بوشهر، یک فروند شناور حامل مواد مخدر شناسایی و توقیف کنند.
▫وی با اشاره به دستگیری یک نفر متهم افزود: شناور که قصد متواری از محل را داشت با هوشیاری و اقدام به موقع مرزبانان، در اسکله بندر کنگان توقیف و مقدار ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از آن کشف شد.
▫فرمانده مرزبانی استان بوشهر ضمن تشکر از انتظامی شهرستان کنگان در این عملیات، خاطرنشان کرد: مرزبانان اجازه نمی‌دهند قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از مرزهای استان احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد مرزبانی و دستگاه قضائی با آنان قاطع و قانونی خواهد بود.