به گزارش خبرنما به نقل خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر، سردار “ولی‌ا.. رضایی‌نژاد” با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در امر مقابله و مبارزه با کالای قاچاق، گفت: مرزبانان حوزه دریایی لاور ساحلی موفق شدند در اقدامی به موقع یک فروند شناور حامل مقدار زیادی کالای قاچاق توقیف کنند. وی […]

 

به گزارش خبرنما به نقل خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر، سردار “ولی‌ا.. رضایی‌نژاد” با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در امر مقابله و مبارزه با کالای قاچاق، گفت: مرزبانان حوزه دریایی لاور ساحلی موفق شدند در اقدامی به موقع یک فروند شناور حامل مقدار زیادی کالای قاچاق توقیف کنند.
وی افزود: در بازدید از شناور، ۳۳۹ دستگاه تلویزیون، ۵۰۲ هزار عدد لوازم پزشکی، ۴۳۴ هزار عدد انواع بدلیجات، ۹۰ هزار عدد لامپ ال‌ای‌دی، ۴۲ هزار متر پارچه، ۱۰۸ هزار عدد انواع لوازم بهداشتی، بیش از دو هزار عدد انواع ابزارآلات ساختمانی و… که فاقد مجوز قانونی بودند کشف و ضبط شد.
سردار رضایی‌نژاد تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند و در این رابطه ۲ قاچاقچی دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.
فرمانده مرزبانی بوشهر تصریح کرد: مرزبانانی این استان شبانه روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.