فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر از کشف ۶۳ راس احشام قاچاق به ارزش بالغ بر ۱ میلیارد و۷۰۰ میلیون ریال دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنما؛سرهنگ رضا علی بخشی ،گفت:ماموران انتظامی شهرستان بندر خمیر در اجرای طرح مقابله با قاچاق احشام و طرح های پاکسازی مناطق آلوده شهرستان ، با انجام کار اطلاعاتی دقیق، از یکی شگرد های قاچاقچیان که توسط خوردو های سواری گوسفند به مقدار کم را جابجا و در محلی در بیابان های اطراف ایست و بازرسی کنجی جمع آوری و دپو و سپس از کشور خارج می کردند مطلع شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در صحنه تعداد ۵۰ دام را در بیابان و تعداد ۱۰رأس دام را درخودروی پراید که در محل بوده کشف کردند.

سرهنگ علی بخشی در ادامه اظهار داشت: ارزش احشام قاچاق کشف شده ۱ میلیارد ۷۰۰میلیون ریال می باشد که در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و خوردرو حامل احشام قاچاق توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد که در این خصوص پرونده تشکیل و در حال رسیدگی قضایی می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر در پایان با تشکر از همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی از شهروندان خواست در صورت مشاهده ویا اطلاع از هرگونه دپو ، قاچاق کالا ،مواد مخدر و هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا را از طریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی نمایند.

انتهای پیام/