در راستای تعیین تکلیف لیگ برتر فوتبال استان کرمان پس از مشورت‌های بسیار و طبق نظرخواهی مکتوب از تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها صبح امروز جلسه‌ای با حضور مسئولان هیات فوتبال استان کرمان و مدیران و نمایندگان باشگاه‌های حاضر در این لیگ تشکیل شد. هرکدام از افراد حاضر، در این نشست پس از طرح موضوع […]

در راستای تعیین تکلیف لیگ برتر فوتبال استان کرمان پس از مشورت‌های بسیار و طبق نظرخواهی مکتوب از تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها صبح امروز جلسه‌ای با حضور مسئولان هیات فوتبال استان کرمان و مدیران و نمایندگان باشگاه‌های حاضر در این لیگ تشکیل شد.

هرکدام از افراد حاضر، در این نشست پس از طرح موضوع و بحث و بررسی و تبادل‌نظر با رای اکثریت و با درنظر گرفتن شرایط حاکم بر جامعه در تمامی ابعاد مقرر شد رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان کرمان ادامه پیدا نکند.

مسابقات لیگ برتر فوتبال استان کرمان با آخرین جدول رده‌بندی ارائه شده از سوی کمیته مسابقات پایان یافت.

تیم‌های فوتبال خیریه مشیز با ۳۸ امتیاز، شهید زحمتکشان جیرفت ۳۶ امتیاز، شهرداری کرمان ۲۶ امتیاز در رتبه نخست تا سوم جدول و تیم‌های دقیانوس جیرفت، آبی‌پوشان کهنوج و شهداری سیریز زرند به ترتیب در رتبه‌های پایانی از دهم تا دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر استان کرمان قرار گرفته‌اند.