مهدی عسگری روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش طرح سفره مهربانی که به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: بیماری کرونا یک تجربه موفقی برای مردم ایران رقم زد که یکبار دیگر نشان داد که مردم ایران در مواقع بحران وارد میدان می شوند. وی اظهار داشت: در […]

مهدی عسگری روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش طرح سفره مهربانی که به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: بیماری کرونا یک تجربه موفقی برای مردم ایران رقم زد که یکبار دیگر نشان داد که مردم ایران در مواقع بحران وارد میدان می شوند.

وی اظهار داشت: در این مدت به روشنی شاهد بودیم که نیروهای جهادی، بسیجی، مسجدی، هیاتی، آستان قدس و نهادهای مختلف انقلابی و اجرایی همه پای کار آمدند و دست به دست هم دادند برای اینکه بتوانیم این مسیر را پشت سر بگذاریم.

وی گفت: این یک روی مثبتی بود از این تجربه دشوار که نتایج آن در کشور ما با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان توانستیم این بیماری را مدیریت کنیم و تبعات اقتصادی و معیشتی آن را با کمک مردم به نسبت دنیا کمتر شود.

روز قدس نماد دفاع از مظلوم است

نماینده منتخب مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه در آستانه روز جهانی قدس قرار داریم، افزود: روز قدس نماد دفاع از مظلوم و مستضعف و نماد ایستادن در برابر استبداد، زورگویی و جپاول مردم دنیا است.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی همانطور که سرزمین فلسلطین را اشغال و تصرف کرد، برنامه اصلی اش تصرف و جپاول بسیاری از مناطق دنیا است که این برنامه را با طرق مختلف و اسناد بین المللی در حال رقم زدن هستند.

عسگری اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران بخاطر عزت طلبی که دارد و اقتدار و ایستادگی و مقاومت مردم توانسته پیش قراول زیر بار حرف زور نرفتن باشد که امروز تبدیل یک نماد شده ایم.

وی گفت:‌جمهوری اسلامی ایران توانسته به شکل های مختلف با سیاست های صهیونیستی که در صدد صدمه زدن و ایجاد هزینه و چپاول مردم دنیا هستند، ایستادگی کند.