به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید گفت: دولت آمریکا در حال ارزیابی چندین راهکار هست و تصمیم های اتخاذ شده اعلام خواهند گردید. جینا هاسپل، ریاست سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) آخرین تغییرات و داده ها از دست داشتن عربستان در کشتن خاشقجی را در اختیار دونالد ترامپ، ریاست جمهوری […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید گفت: دولت آمریکا در حال ارزیابی چندین راهکار هست و تصمیم های اتخاذ شده اعلام خواهند گردید.

جینا هاسپل، ریاست سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) آخرین تغییرات و داده ها از دست داشتن عربستان در کشتن خاشقجی را در اختیار دونالد ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا گذاشته هست.

هاسپل یک روز بعد از برگشت از ترکیه که پنج شنبه گذشته بود با ترامپ در کاخ سفید دیدار نمود و گزارشی طولانی دربردارنده اطلاعاتی از فوت خاشقجی را تقدیم او کرد.

ریاست سازمان سیا دونالد ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا را از فحوای نوار صوتی ضبط شده ای که گوش داده بود باخبر کرده که ذی ربط به بازجویی و کشتن خاشقجی به دست تیم ترور سعودی به شیوه ترسناک بود.

روزنامه واشنگتن پست به نقل از یک مرجع نوشته بود، نوار صوتی ذکر شده بر فشارها بر آمریکا برای مجازات عربستان به سبب کشتن خاشقجی اضافه می کند.

مراجع ترکیه ای جدیدا از وجود نوار صوتی در نزد مقام های ترکیه ای خبر داده بودند که صراحتا به شکنجه خاشقجی و کشتن او به شیوه ترسناک سندیت می بخشید.

انتهای پیام