به گزارش خبرنما, به مناسبت روز ملی حمایت از صنایع کوچک، مهندس صفوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر در پیامی این روز را به صنعتگران و مدیران صنعتی تبریک گفت شهرک‌های صنعتی مهمترین زیرساخت استقرار واحدهای صنعتی و جذب سرمایه گذاری است و در این زمینه با بهره گیری […]

 

به گزارش خبرنما, به مناسبت روز ملی حمایت از صنایع کوچک، مهندس صفوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر در پیامی این روز را به صنعتگران و مدیران صنعتی تبریک گفت

شهرک‌های صنعتی مهمترین زیرساخت استقرار واحدهای صنعتی و جذب سرمایه گذاری است و در این زمینه با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های قانونی از سرمایه گذاران حمایت می‌شود. در استان بوشهر با ایجاد شهرک ها و نواحی صنعتی فعال، ظرفیت مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاری، استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی و در نتیجه تولید کالاها و محصولات داخلی ، فراهم‌گردیده است.

معافیت‌های مالیاتی، امکان پرداخت اقساطی از قیمت حق انتفاع زمین و تسریع در صدور مجوزهای ساخت و ساز و ارائه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای به واحدهای صنعتی از جمله مشوق های سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی می باشد.

با توجه بر نقش ویژه صنایع کوچک و متوسط در ایجاد تولید و اشتغال، تامین زیر ساخت های لازم برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان و همچنین ارائه خدمات حمایتی به صنایع کوچک و متوسط را از مهمترین اهداف شهرک های صنعتی و صنایع کوچک می باشد.

بسته های حمایتی و خدمات مشاوره ای صنایع کوچک و متوسط با هدف آشنایی صنعتگران و تولیدکنندگان از حمایت های شرکت شهرکهای صنعتی استان به اشکال مختلف اطلاع رسانی می شود تا سرمایه گذاران با آگاهی از این حمایتها و خدماتی که در شهرک های صنعتی به آنها ارائه می شود، تشویق به سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی گردند.