به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا صارم رضایی روز دوشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: به دنبال زلزله اخیر در شهرستان سی سخت بلافاصله تیم های امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر لرستان به آماده باش کامل درآمدند اما با توجه به میزان حادثه بلافاصله استانهای معین جهت امدادرسانی اعزام شدند. وی افزود: به همین […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا صارم رضایی روز دوشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: به دنبال زلزله اخیر در شهرستان سی سخت بلافاصله تیم های امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر لرستان به آماده باش کامل درآمدند اما با توجه به میزان حادثه بلافاصله استانهای معین جهت امدادرسانی اعزام شدند.

وی افزود: به همین منظور جمعیت هلال احمر لرستان نیز اقلام امدادی شامل چراغ، پتو، بسته‌های غذایی و غیره را نیز آماده کرده و در صورت اعلام نیاز مسئولان محلی و دستور جمعیت مرکز در کوتاهترین زمان به مناطق زلزله زده ارسال خواهد کرد.

وی گفت: از سوی جمعیت هلال احمر بستری صرفا جهت کمک‌های نقدی هموطنان عزیز برای زلزله زدگان سی سخت فراهم شده که می توانند از طریق شماره حساب ۵۲۲۳۵۲۲۳۱۹ نزد بانک ملت و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۲۸۵۰۸۰۳۸ بنام جمعیت هلال احمر استان کهکیلویه و بویر احمد کمک های نقدی خود را واریز کنند.