– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد دفاع مقدس همزمان با نخستین روز از بزرگداشت هفته دفاع مقدس عصر امروز با حضور  مسئولان و فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر در موزه دریانوردی خلیج فارس  مرکز استان افتتاح شد. مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد دفاع مقدس همزمان با نخستین روز از بزرگداشت هفته دفاع مقدس عصر امروز با حضور  مسئولان و فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر در موزه دریانوردی خلیج فارس  مرکز استان افتتاح شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد دفاع مقدس سازمان‌ها، اداره‌ها و نهادها زوایای مختلف جنگ تحمیلی، دفاع مقدس و نحوه خدمت‌رسانی را در غرفه‌های این نمایشگاه ارائه کرده‌اند.

سرهنگ علیرضا غریبی با بیان اینکه این نمایشگاه تا پایان هفته دفاع مقدس برپا است افزود: همه مردم استان می‌توانند به مدت یک هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از نمایشگاه دستاوردهای استانی دفاع مقدس بازدید کنند.

در حاشیه این نمایشگاه که با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوشهر راه‌اندازی شده است از تندیس رزمندگان هشت سال دفاع مقدس رونمایی شد.

احمد بارگاهی با بیان اینکه سازمان فرهنگی شهرداری همچون گذشته تلاش خود را در راستای حفظ ارزش‌های دفاع مقدس به کار خواهد بست، افزود: از ۱۰ تندیس رزمندگان دفاع مقدس رونمایی شد و برای نمایش این تندیس‌ها در میادین و معابر شهر و یا در موزه آثار هشت سال دفاع مقدس برنامه‌ریزی شده است.

روحیه رزمندگان دفاع مقدس در جوانان استان بوشهر متبلور است آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در استان بوشهر به روایت تصاویر بوشهر| ۲۰۰۰رزمنده جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس تجلیل می‌شوند

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با تاکید بر نقش بی‌بدیل نیروهای مسلح در حفظ امنیت کشور تصریح کرد: امروز مردم ایران امنیت خود را وامدار شهدای هشت سال دفاع مقدس و سایر شهدای انقلاب اسلامی هستند و شهرداری بوشهر و سازمان فرهنگی شهرداری در کنار سایر نهادهای انقلابی وظیفه خود را در حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی به کار می‌گیرد.

وی بیان کرد: نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی دفاع مقدس تا یکشنبه ۶ مهرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان بوشهری است.