عصرایران- وین فست اولین محصول خودرویی کشور ویتنام را پیش از این در گروه خودروی عصر ایران معرفی کرده ایم که اینجا جزئیات کاملش در دسترس قرار دارد. اما به تازگی تصاویر جدیدی از تریم پرزیدنت شاسی بلند وین فست منتشر شده که بنابر اطلاعات کمپانی سازنده؛ تولید این نمونه فقط به ۵۰۰ دستگاه محدود […]

عصرایران- وین فست اولین محصول خودرویی کشور ویتنام را پیش از این در گروه خودروی عصر ایران معرفی کرده ایم که اینجا جزئیات کاملش در دسترس قرار دارد. اما به تازگی تصاویر جدیدی از تریم پرزیدنت شاسی بلند وین فست منتشر شده که بنابر اطلاعات کمپانی سازنده؛ تولید این نمونه فقط به ۵۰۰ دستگاه محدود می شود و در آن از پیشرانه ۸ سیلندر استفاده خواهد شد.

همانطور که قبلا اشاره شد؛ نهات ویونگ مرد شماره ۱ وین فست رویای عرضه محصولات خود در بازار آمریکا را دارد و همچنان تلاش دارد تا این مهم را در سال ۲۰۲۱ دست یافتنی کند.

معرفی یک خودروی الکتریکی کامل نیز جز برنامه های مهم این خودروساز است. اما تنها موردی که درباره تریم پرزیدنت مورد اشاره قرار گرفته مربوط به پیشرانه ۶٫۲ لیتری ۸ سیلندر آن می شود که ۴۲۰ اسب بخار خروجی و ۴۶۰ پوندفوت گشتاور دارد. با این ویژگی ها؛ خودرو طی ۶٫۸ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت آن نیز برابر با ۳۰۰ کیلومتر برساعت خواهد بود.

قیمت احتمالی این محصول حدود ۱۶۵ هزار دلار اعلام شده است.

وین فست برای رنگ بدنه این محصول از ترکیبی استفاده کرده که ما را به یاد محصولات منهارت پرفورمنس تیونر مطرح آلمانی می اندازد!

مازیار دانیالی بیشتر بخوانید: *منهارت آر کیو۹۰۰ معرفی شد/ یک مرحله بالاتر برای سریع ترین شاسی بلند تاریخ آئودی! (+تصاویر) *منهارت پرفورمنس و رونمایی از یک پورشه با ۱۰۹۰ نیوتن متر گشتاور! (+فیلم و تصاویر) *منهارت پرفورمنس و معرفی یک هیولای سیاه از باواریا! (+فیلم و تصاویر) *منهارت پرفورمنس و معرفی هیولای کوچک GP3 F350 از جان کوپر(+تصاویر) *رنجروور اس وی اتوبیوگرافی؛ خودرویی خاص با تیونینگ منهارت پرفورمنس (+تصاویر) *“ب ام و زد۴” با امضای منهارت پرفورمنس!(+تصاویر)