موحدی نژاد عنوان کرد:با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در خصوص بارندگی های شدید طی روزهای آتی، نسبت به جمع آوری افراد کارتن خواب و بی خانمان که در نقاط پر خطر و معرض سیل قرار داشتند جمع آوری شدند.

به گزارش خبرنما، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در این خصوص گفت: کارتن خواب ها و معتادین متجاهری که در سطح شهر بندرعباس به خصوص حواشی خورها، کانال ها و زیر پل ها و … ساکن بودند جمع آوری شدند.

موحدی نژاد افزود:با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در خصوص بارندگی های شدید طی روزهای آتی، نسبت به جمع آوری افراد کارتن خواب و بی خانمان که در نقاط پر خطر و معرض سیل قرار داشتند جمع آوری شدند.
وی بیان کرد:این طرح در جهت حفظ جان این افراد با توجه به پیش بینی وقوع سیلاب، در اطراف مسیل ها، خورها، کانال ها و زیر پل ها و … صورت گرفته است.
معاون خدمات شهری شهرداری ادامه داد:در این طرح ۳۵ نفر از معتادین متجاهر جمع آوری شدند و در سامان سرای شهرداری بندرعباس اسکان داده شدند و بالغ بر ۸۰ نفر دیگر نیز که اماکنی را برای سکونت داشتند نیز به بیرون از حاشیه این مسیل ها هدایت شدند.
وی اظهار کرد: تجهیزات و نیروهای لازم برای مدیریت هرچه بهتر بارندگی‌های شنبه و یکشنبه که تاکید شده از شدت قابل توجهی برخوردار خواهد بود، در بندرعباس در حالت آماده‌باش به سر می‌برند.
موحدی نژاد اضافه کرد:علاوه بر نیروی انسانی، کلیه ماشین‌آلات و تجهیزات ویژه مدیریت این شرایط نیز در حالت آماده‌باش قرار دارند.
وی ابرازکرد:چنانچه شهروندان کارتن خواب و یا بی خانمانی را در سطح شهر بندرعباس به خصوص نقاط حادثه خیز مشاهده کردند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند.