مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: با پیگیری ها و مذاکرات خوبی که با توسعه گرها در استان انجام شده، شاهد حضور و فعالیت گسترده توسعه گرها برای نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی ها خواهیم بود.

به گزارش خبرنما، مهندس آرش رضایی در نشست ستاد بازآفرینی استان هرمزگان که به ریاست دکتر همتی استاندار هرمزگان و با حضور مهندس پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد، عنوان کرد: با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان بیشترین تعداد جلسات ستاد بازآفرینی در این استان برگزار شده و فعالیت‌های بزرگی برای نوسازی بافت های فرسوده به ویژه در محله چاهستانی های شهر بندرعباس صورت گرفته است.

رضایی خاطرنشان کرد: بافت های فرسوده ۴۶ درصد از مساحت شهر بندرعباس را تشکیل می دهند که این رقم ضرورت نوسازی این بافت ها را نشان می دهد.

وی گفت: با پیگیری ها و مذاکرات خوبی که با توسعه گرها در استان انجام شده، شاهد حضور و فعالیت گسترده توسعه گرها برای نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی ها خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان اظهار داشت: حضور و فعالیت توسعه گرها با برنامه ریزی و طراحی مناسبی که شکل می گیرد، تحولات خوبی را برای نوسازی بافت های فرسوده ایجاد خواهد کرد.

رضایی یادآور شد: مشوق‌های خوبی برای فعالیت توسعه گر ها در زمینه نوسازی بافت های فرسوده و بازآفرینی شهری در هرمزگان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام /