تحریریه پارسینه _ گروه ورزش | سیاوش یزدانی، مدافع تیم فوتبال استقلال به خاطر حاشیه‌های اخیری که پیرامون او شکل گرفته در لیست مازاد این تیم قرار گرفت و از استقلال جدا خواهد شد. یزدانی که به خاطر آسیب‌دیدگی‌های متعدد نتوانست بازی‌های زیادی برای استقلال انجام دهد در چند وقت اخیر اظهارنظرهایی انجام داده بود […]

تحریریه پارسینه _ گروه ورزش | سیاوش یزدانی، مدافع تیم فوتبال استقلال به خاطر حاشیه‌های اخیری که پیرامون او شکل گرفته در لیست مازاد این تیم قرار گرفت و از استقلال جدا خواهد شد.

یزدانی که به خاطر آسیب‌دیدگی‌های متعدد نتوانست بازی‌های زیادی برای استقلال انجام دهد در چند وقت اخیر اظهارنظرهایی انجام داده بود که این اظهارنظرها برای وی حاشیه‌ساز شد. هنوز مشخص نیست یزدانی برای نیم فصل دوم به کدام تیم خواهد رفت؛ اما جدایی این بازیکن از استقلال قطعی شده است.

محمود فکری نام چند مدافع را برای جانشینی یزدانی به باشگاه استقلال ارائه داده و باید دید در نهایت چه مدافعی جذب استقلال خواهد شد.

در آن سو یحیی گل‌محمدی نیز نظر مثبتی روی محمد انصاری ندارد پس یکی از گزینه‌های روی میز یحیی، همین سیاوش یزدانی است که می‌تواند یکی از بمبم‌های نقل و انتقالاتی لیگ برتر لقب بگیرد.

البته سیاوش یزدانی زمانی که در سپاهان حضور داشت حواشی زیادی را علیع پرسپولیس ایجاد کرد و با حضور در استقلال نفرت عمومی بین سرخابی‌ها ایجاد کزده است و باید دید آیا این اتفاق رخ می‌دهد یا خیر؟