“براتعلی صالحی” افزود: مامورین بسیج معاونت اطلاعات سپاه در حین اجرای تور ایست بازرسی در محور یاسوج به شیراز از یک دستگاه اتوبوس مسافربری مقادیر قابل توجهی مواد خوراکی از نوع شکلات خارجی (اسمارتیز) و نوشیدنی کشف و پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد. وی تصریح کرد: با استعلام از اداره گمرک جهت ارزش […]

“براتعلی صالحی” افزود: مامورین بسیج معاونت اطلاعات سپاه در حین اجرای تور ایست بازرسی در محور یاسوج به شیراز از یک دستگاه اتوبوس مسافربری مقادیر قابل توجهی مواد خوراکی از نوع شکلات خارجی (اسمارتیز) و نوشیدنی کشف و پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
وی تصریح کرد: با استعلام از اداره گمرک جهت ارزش ریالی و معاونت غذا و دارو جهت مصرف انسانی، نمونه های فوق الذکر تهدیدی برای سلامت عمومی جامعه محسوب می شود و قابلیت توزیع و مصرف در سطح عرضه ندارد.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: شعبه سوم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا وارز با بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه، و قاچاقچی مواد خوراکی را به پرداخت هشتصد و هشتاد دو میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت جمهوری اسلامی ایران محکوم کرد.
انتهای پیام