به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مایکل کوهن، وکیل پیشین ریاست جمهور آمریکا به شبکه خبری ای بی سی اظهار کرد که ترامپ دلواپس علنی شدن مدعیات این دو زن در آن زمان و تاثیر آن بر نتیجه انتخابات بود. مایکل کوهن اخیراً به سه سال زندان محکوم گردید. مهمترین اتهام های کوهن به […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مایکل کوهن، وکیل پیشین ریاست جمهور آمریکا به شبکه خبری ای بی سی اظهار کرد که ترامپ دلواپس علنی شدن مدعیات این دو زن در آن زمان و تاثیر آن بر نتیجه انتخابات بود.

مایکل کوهن اخیراً به سه سال زندان محکوم گردید. مهمترین اتهام های کوهن به انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ ذی ربط می گردد. گفته شده که او در جریان مبارزات انتخاباتی به دو زنی که مدعی داشتن ارتباط جنسی با دونالد ترامپ شده بودند، به نمایندگی از ترامپ پول پرداخت نموده تا این دو زن ساکت باشند.

ترامپ دیروز با انتشار توییتی اظهار کرد که او هرگز از کوهن نخواسته قانون را نقض کند. او درج کرد: من هرگز از کوهن نخواستم که قانون را نقض کند. او وکیل بود و باید قانون را بلد باشد. به این بیان می کنند سفارش وکیل و اگر وکیل اشتباه کند، مسیولیت سنگینی دارد.

با این وجود حکم سه سال زندان نشان می دهد تخلفاتی که در ستاد تبلیغاتی دونالد ترامپ در جریان انتخابات سال ۲۰۱۶ رخ داده، تا تا چه اندازه جدی هست. او که ۵٢ سال دارد تا کمتر از دو ماه دیگر باید خود را به زندان معرفی کند.

مایکل کوهن پایبندی کرده که همچنان با بازرس مخصوص رابرت مولر مشارکت کند که در مورد مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری گذشته آمریکا تحقیق می کند.

او نخستین فرد از حلقه اشخاص نزدیک به دونالد ترامپ هست که بنابراین تحقیقات بازرس مولر به زندان افتاده هست.

انتهای پیام