فرماندار بندرعباس گفت: برنامه ریزی مناسب برای پر کردن اوقات فراغت جوانان داشته باشید.

به گزارش خبرنما ، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار با حضور آقای عامری معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل گردید.
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت: ستاد ساماندهی امور جوانان باید پویا و کار آمد باشد و با هدف رصد مشکلات و آسیب های احتمالی ، کمک به شکوفایی ظرفیت های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و جلب مشارکت نسل جوان در عرصه های مختلف تشکیل شده است .
کناری در ادامه گفت: با در پیش بودن دهه کرامت لازم است تمام ادارات مرتبط خصوصا اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس با اجرای برنامه های متنوع شور و نشاط را بین مردم ایجاد کنند.
وی افزود : شهرداریها و دهیاریهای سطح شهرستان بندرعباس نیز در این دهه به نحو مطلوب و شایسته برنامه های خود را اجرا نمایند.
این مقام مسئول بیان داشت: دستگاههای اجرایی شهرستان بندرعباس در اولین روز از دهه کرامت ، آذین بندی سردرب مجموعه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.
عزیزاله کناری عنوان کرد: باید از ظرفیت های موجود در شهرستان استفاده لازم را ببرید و در چهار چوب قانون مصوبات جلسه را اجرایی نمائید.
فرماندار بندرعباس در پایان گفت: با شروع شدن اوقات فراقت ، لازم است برنامه های منظم و کاربردی را برای فراغت جوانان داشته باشید تا بهره لازم را از اوقات فراغت ببرند.

انتهای پیام /