فرماندار بندرعباس گفت: تعاونی ها باید با کمک دستگاههای ذی ربط تلاش کنند پروژه های نیمه تمام  مسکن مهر را تکمیل و به وظایف خود در بخش مسکن مهر عمل نمایند. 

به گزارش خبرنما ؛ جلسه شورای مسکن با دستور کار بررسی مسائل و مشکلات برخی از  تعاونی های مسکن مهر به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل گردید.

فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت:مسئولان ادارات خدمات رسان باید با تمام توان نسبت به تکمیل این پروژه ها اقدام نمایند و در جهت تامین آسایش عمومی و ایجاد رفاه در جامعه گام بردارند .

وی در ادامه افزود: تعاونی ها باید با کمک دستگاههای ذی ربط تلاش کنند پروژه های نیمه تمام  مسکن مهر را تکمیل و به وظایف خود در بخش مسکن مهر عمل کنند .

عزیزاله کناری بیان داشت: برخی از تعاونی ها با مشکل نصب انشعاب برق و آب مواجه هستند که لازم است اداره برق و آب هزینه نصب انشعاب را اقساطی دریافت کند و همکاری لازم را با تعاونی ها داشته باشد.

فرماندار بندرعباس در پایان گفت: دستگاههای مرتبط باید ضمن نظارت بر نحوه فعالیت بخش مسکن با تعاونی‌های مسکن مهر همکاری نمایند تا شاهد تحویل به موقع واحدهای ساخته شده به اعضای تعاونی‌های مربوطه باشیم .

انتهای پیام /