به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر عباس متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم تاریخ انقلاب اسلامی ایران،لبریز از روایتهایی است که هر یک را می توان به عنوان تابلوی افتخار ثبت کرد. حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با لطف خداوند و با مقاومت […]

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر عباس متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ انقلاب اسلامی ایران،لبریز از روایتهایی است که هر یک را می توان به عنوان تابلوی افتخار ثبت کرد. حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با لطف خداوند و با مقاومت و فداکاری غیور مردان و زنان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.
آزادی خرمشهر در عملیات بیت المقدس، از ایمان و اعتقادی حکایت می کرد که همت و صلابت رزمندگان آن را پدید آورد و بی تردید یک فصل به یاد ماندنی از حماسه آفرینی ملتی است که با اتکا به خداوند پای به عرصه جهاد نهادند و با نمایش ایمان خود که برگرفته از تعالیم اسلام ناب بود، حماسه ای جاوید را رقم زدند که تمامی قدرتمندان متکبر و مغرور جهان را به حیرت وا داشتند.
اینجانب سالروز این پیروزی بزرگ الهی و روز مقاومت، ایثار و پیروزی ملت ایران را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به مقام معظم رهبری تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این روزاز تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.
عباس امینی زاده
شهردار بندر عباس