سیدعلی کریمی در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های محلی لرستان که امروز ۲۶ شهریورماه با حضور اکبری رئیس فدراسیون ورزش‌های روستایی برگزار شد، با تقدیر از عملکرد چهارساله گذشته هیئت ورزش روستایی استان، اظهار کرد: این هیئت در حال حاضر جایگاه خوبی در سطح کشور دارد. وی با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی در […]

سیدعلی کریمی در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های محلی لرستان که امروز ۲۶ شهریورماه با حضور اکبری رئیس فدراسیون ورزش‌های روستایی برگزار شد، با تقدیر از عملکرد چهارساله گذشته هیئت ورزش روستایی استان، اظهار کرد: این هیئت در حال حاضر جایگاه خوبی در سطح کشور دارد.

وی با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی در حوزه ورزش روستایی، افزود: با توجه به ظرفیت‌های لرستان در حوزه ورزش روستایی باید این برنامه‌ریزی‌ها و طراحی‌ها و تلاش‌ها برای به پای‌کار آوردن مردم روستاها به ورزش دوچندان شود.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: در چند سال گذشته برنامه‌های اجراشده در حوزه ورزش روستایی که از طرف وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش‌های روستایی طراحی شده بود نمود و تأثیر بسیار خوبی در سطح جامعه روستایی ما داشته است.

کریمی با اشاره به سیاست‌های مؤثر وزارت ورزش و جوانان در حوزه ورزش روستایی، خاطرنشان کرد: حوزه ورزش روستایی ازجمله برنامه‌های اجراشده توسط اداره‌کل ورزش استان‌ها و هیئت‌های ورزش روستایی بود که در لرستان به‌خوبی انجام‌ گرفته است.

انتهای پیام