رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی هرمزگان از دستگیری ۱۸ اخلالگر نظم عمومی در اجرای طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی در شهر بندرعباس خبر داد. 

به گزارش خبرنما؛سرهنگ علی اصغر عبادی نیک  در تشریح این خبر گفت: مامورین پلیس امنیت عمومی استان در یکماه گذشته با قاطعیت تمام نسبت به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با اخلال گران نظم و امنیت عمومی در شهر بندرعباس اقدام نمودند .

وی افزود: این طرح ها با هدف افزایش ضریب احساس امنیت شهروندان در سه مرحله جداگانه در در ۶ محله آلوده و جرم خیز شهر بندرعباس اجرا شد تعداد ۱۸ نفر از اراذل و اوباش،مزاحمین خیابانی ونوامیس و مخلان نظم عمومی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۴ هزارو ۷۰۰عدد انواع قرصهای روانگردان . ۲ هزار سی سی مایع متادون ، ۲۳لیتر مشروبات الکلی ، ۹ تیغه چاقو و قمه کشف و ضبط و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردمی با پلیس در اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده ، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاعده و برخورد با هرگونه بی نظمی در محلات ، از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام گردد.

 

انتهای پیام/