عبدالرضا چراغعلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در پایان مهلت ثبت‌نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مجموعاً در شش حوزه انتخابی استان گلستان، ۴۱۱ نفر ثبت‌نام خود را نهایی کردند. وی افزود: از این تعداد ۱۲۹ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، ۷۹ نفر در مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه، ۶۵ نفر […]

عبدالرضا چراغعلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در پایان مهلت ثبت‌نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مجموعاً در شش حوزه انتخابی استان گلستان، ۴۱۱ نفر ثبت‌نام خود را نهایی کردند.

وی افزود: از این تعداد ۱۲۹ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، ۷۹ نفر در مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه، ۶۵ نفر در کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندرگز، ۵۲ نفر در گنبدکاووس، ۴۸ نفر در رامیان و آزادشهر و ۳۸ نفر در حوزه انتخابیه علی آبادکتول ثبت‌نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات گلستان خاطرنشان کرد: مجموعاً در استان ۳۷۵ مرد و ۳۶ زن کاندیدای شرکت در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در شش حوزه انتخابیه استان گلستان شدند.

چراغعلی خاطرنشان کرد: در دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۳۰۵ نفر در استان اقدام به ثبت‌نام کرده بودند.

ثبت‌نام یک زوج در حوزه انتخابیه شرق استان

سیدرضا طباطبایی رئیس حوزه انتخابیه شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در این حوزه انتخابیه، ثبت‌نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با استقبال بسیار خوبی همراه بود.

فرماندار مینودشت به ثبت‌نام یک زوج در این حوزه انتخابیه اشاره کرد و افزود: شرکت این زوج در انتخابات که نشان‌دهنده راه پیدا کردن انتخابات در سطح خانواده‌ها است را به فال نیک گرفته و این موضوع نویدبخش انتخاباتی باشکوه در دوم اسفندماه سال جاری است.

طباطبایی با اشاره به ثبت‌نام پنج نفر از بانوان در حوزه انتخابیه شرق استان، گفت: جوان‌ترین و مسن‌ترین کاندیداها در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه، آقایان ۳۰ ساله و ۶۰ ساله بودند.

انتهای پیام