در این بازی‌ها که امروز چهارشنبه در شهرهای یزد و اردکان برگزار شد، شهداب یزد با شکست سه بر یک پیکان در یک بازی خانگی، صعود سه پله‌ای در جدول داشت. در این بازی تیم شهداب با نتایج  ۲۵ بر ۱۴، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ در مجموع از رقیب […]

در این بازی‌ها که امروز چهارشنبه در شهرهای یزد و اردکان برگزار شد، شهداب یزد با شکست سه بر یک پیکان در یک بازی خانگی، صعود سه پله‌ای در جدول داشت.

در این بازی تیم شهداب با نتایج  ۲۵ بر ۱۴، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ در مجموع از رقیب پایتخت نشین خود پیشی گرفت و بازی را به نفع خود پایان برد.

در دیگر بازی این هفته تیم خاتم اردکان دیگر نماینده یزد در شهر خود به مصاف لبنیات هزار آمل رفت ولی بازی را با حساب سه بر دو به میهمان خود واگذار کرد.

در این بازی نفس‌گیر خاتم اردکان ست‌های اول و چهارم را با نتایج ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۴ پیروز میدان شد ولی ست‌های دوم، سوم و پنج را به تریب با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۱۳ به تیم هراز آمل واگذار کرد و متحمل شکست خانگی شد.

در دیگر بازی‌های این هفته تیم‌های فولاد سیرجان، فولاد مبارکه سپاهان و هورسان رامسر مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

بدین ترتیب و در پایان هفته هفتم لیگ برتر، تیم‌های فولاد سیرجان (۶ برد و ۱۹ امتیاز)، فولاد مبارکه سپاهان (۶ برد و ۱۷ امتیاز) و شهداب یزد (پنج برد و ۱۴ امتیاز) در رتبه‌های اول تا سوم قرار گرفتند. خاتم اردکان نیز با هفت امتیاز در رده هشتم جدول جای دارد.

انتهای پیام