طی حکمی به امضای مدیر کل استان های خبرگزاری برنا کشور : سرپرست خبرگزاری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد طی حکمی به امضای مدیر کل استان های خبرگزاری برنا کشور، زینب محمودی از فعالان حوزه خبر و رسانه بعنوان سرپرست خبرگزاری برنا در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد. به گزارش خبرنما  به نقل از […]

طی حکمی به امضای مدیر کل استان های خبرگزاری برنا کشور :
سرپرست خبرگزاری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
طی حکمی به امضای مدیر کل استان های خبرگزاری برنا کشور، زینب محمودی از فعالان حوزه خبر و رسانه بعنوان سرپرست خبرگزاری برنا در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش خبرنما  به نقل از خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه وبویراحمد؛ طی حکمی به امضای مدیر کل استان های خبرگزاری برنا کشور،زینب محمودی از فعالان حوزه خبر و رسانه بعنوان سرپرست خبرگزاری برنا در استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

در این حکم که به امضای محمد علی راد ، مدیر کل استان های خبرگزاری برنا است؛ آمده است :

بسمه تعالی

سرکار خانم زینب محمودی

بیشتر بخوانید:
سرپرست مرکز امور بین الملل و کنوانسیون های سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد
تفویض مسئولیت اداره ورزش و جوانان قشم، هرمز و هنگام به مدیرعامل منطقه آزاد قشم
با عنایت به توانمندی ها و شایستگی های جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست خبرگزاری برنا استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب می شوید.

پوشش وانعکاس اخبار، رویدارها و وقایع استان، همکاری تنگا تنگ با اداره کل ورزش وجوانان استان ها، انعکاس مطالبات جوانان و اقشار مختلف مردم و انجام امور رسانه ای در راستای رهنمودهای رهبر گرانقدر انقلاب و ریاست محترم جمهوری از مهمترین وظایف شما در استان محسوب می شود.

در آئین رسمی افتتاح خبرگزاری برنا که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد،علوی مدیر کل ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ،محمودی رئیس دفتر حوزه مدیریت و عباس شجاعی فر مسئول آموزش و پژوهش اداره کل حضور داشتند.

زینب محمودی از فعالان عرصه خبر و رسانه با سابقه ۱۷ سال کار در مطبوعات کشوری ،منطقه ای و استانی و سایت های محلی استانی ،عضو خانه مطبوعات ،عضو فعال بسیج رسانه ،…….. و همکاری با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد را در کارنامه دارد.

خبرگزاری برنا خبرگزاری وابسته به وزارت ورزش و جوانان کشور می باشد.