آیت الله نعیم آبادی در دیدار صمیمی با دانشجویان دانشگاه های هرمزگان بیان کرد: قول می‌دهم در هر جا که توانستم و اثرگذار بود، مشکلات دانشجویان را بیان کنم.

به گزارش خبرنما ؛ آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی شامگاه جمعه در دیدار با جمعی از دانشجویان پس از استماع مطالبات بیش از ۱۲ نفر از نمایندگان تشکل های دانشجویی، در پاسخ به دغدغه‌های آنان، اظهار داشت:  *بنده نه در جناح چپ هستم و نه راست؛ فقط مقام معظم رهبری را قبول دارم و هرچه غیر از این قضاوت شود، قضاوت نادرستی است و به هیچ عنوان جناحی نیستم.
وی در ادامه از عدم ارتباط مستمر خود با دانشجویان و دانشجویان با وی انتقاد کرد و افزود: اینکه می‌گویید ارتباطمان با دانشجویان کم است، قبول دارم اما این گلایه هم وجود دارد که چرا شما دانشجویان مطالباتتان را تاکنون به گوش من نرسانده‌اید و چرا تاکنون مرا به دانشگاهتان دعوت نکرده‌اید که بسیار مشتاق حضور و ارتباط مستمر با دانشگاه‌ها و دانشجویان هستم.
آیت‌الله نعیم‌آبادی اضافه کرد: این قول را می‌دهم که  به عنوان زبان گویای شما مشکلات شما را مطرح  کنم که بی‌اثر هم نیست، اما مدیریت اجرایی در استان بعهده بنده نیست.
وی در بخش دیگر صحبت‌ها با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری تاکید کرد: در بحث امر به معروف و نهی از منکر تذکر لسانی را فراموش نکنید که اگر به این توصیه عمل می‌کردیم، قائله دانشگاه تهران برپا نمی‌شد.
امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: جوانان و دانشجویان باید در جامعه تولید امید کنند و حقایق جامعه را بیان کنند، زیرا دشمن به مردم القاء می‌کند که کاری نکرده‌ایم و به جایی هم نمی‌رسیم اما ما باید بگوییم که همه کار کرده‌ایم و به همه جا خواهیم رسید.
ایشان خاطرنشان کرد: جوان خیرخواه است و چه  تند حرف بزند و چه کند، از روی خلوص نیت و دلسوزی است، پس بر شما است که بیانیه گام دوم انقلاب را با دقت بخوانید و بدانید اگر مردم به فرامین رهبری مو به مو عمل کنند آینده‌ای درخشان خواهند داشت.
انتهای پیام/