به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل سریع در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۸ ۸ درصد کاهش یافت و به ۱۱۶۴.۷۱ ۷۱ دلار رسید. در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر با ۰.۴۸ ۴۸ درصد کاهش، به ۱۱۷۹.۲ ۲ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل سریع در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۸ ۸ درصد کاهش یافت و به ۱۱۶۴.۷۱ ۷۱ دلار رسید.

در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر با ۰.۴۸ ۴۸ درصد کاهش، به ۱۱۷۹.۲ ۲ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز چهارشنبه با ۱۵.۷۰ ۷۰ دلار یا ۱.۳ ۳ درصد کاهش، در ۱۱۸۵ دلار بسته شده بود. بهای معاملات طلا از اوائل هفته جاری تاحالا ۲.۹ ۹ درصد کاهش داشته هست.

شاخص دلار در مقابل سبدی از ارزهای بزرگ بعد از اینکه دیروز به بالاترین حد در ۱۳ ماه موخر صعود کرد، در معاملات روز پنج شنبه با ۰.۲۴ ۲۴ درصد کاهش، به ۹۶.۳۶ دلار آمریکا در بحبوحه بحران مالی ترکیه که درخواست ها برای این ارز به عنوان دارایی مطمئن را تقویت کرده، صعود کرده هست.

سرمایه گذاران در عوض به اوراق قرضه آمریکا به عنوان یک دارایی امن روی آورده اند که به معنای افزایش درخواست ها برای خرید دلار بوده هست. تحلیلگر فنی رویترز حدس زد هر اونس طلا برای تحویل سریع امکان دارد پشتیبانی در سطح ۱۱۶۲ دلار را شکسته و به محدوده ۱۱۴۲ تا ۱۱۵۴ دلار سقوط کند.

در بازار سایر فلزات با اعتبار، هر اونس نقره برای تحویل سریع ۰. ۱ درصد افزایش یافت و به ۱۴.۱ ۴۴ دلار رسید.۴۴ هر اونس پلاتین برای تحویل سریع ۰. ۸ درصد افزایش یافت و ۷۶۹.۸ ۴۰ دلار خرید و فروش گردید.۴۰ هر اونس پالادیوم برای تحویل سریع با ۰. ۵ درصد افزایش، ۸۳۴.۵ ۵۰ دلار بود.۵۰

انتهای پیام