رئیس کمیته امداد شهرستان رودان گفت: طی سه‌ماهه نخست امسال با مشارکت و همراهی خیران؛ تعداد ۸۰ سری جهیزیه و هدیه ازدواج به زوج‌های تحت حمایت این نهاد اهداء شد.

به گزارش خبرنما ؛ ابراهیم رودباری، رئیس کمیته امداد شهرستان رودان گفت: کمیته امداد باهدف ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت مردمی برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به قشر نیازمند جامعه توانسته است بسیاری از مشکلات این خانواده‌ها را درزمینهٔ های گوناگون مرتفع کند.

وی، با اشاره به اینکه طی سه‌ماهه نخست امسال با مشارکت و همراهی خیران؛ تعداد ۸۰ سری جهیزیه و هدیه ازدواج بین زوج‌های تحت حمایت این نهاد اهداء شده است، تصریح کرد: ارزش جهیزیه و هدیه ازدواج پرداخت‌شده در سه ماه نخست سال جاری بالغ‌بر ۱۵۷ میلیون تومان بوده است که ۱۵۰ میلیون تومان از اعتبارات کمیته امداد و هفت میلیون تومان از محل صدقات و مشارکت خیران تأمین‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان رودان، سرانه جهیزیه اختصاصی برای نوعروسان را مبلغ سه میلیون تومان عنوان کرد و گفت: پرداخت کمک‌هزینه ازدواج در قالب تأمین جهیزیه، هدیه ازدواج و همچنین کمک به ازدواج مجدد بانوان تحت حمایت را از خدمات موفق این نهاد به مددجویان دانست.

رودباری ضمن قدردانی از حمایت خیران از طرح‌های این نهاد، خاطرنشان کرد: بدون شک حمایت‌های مادی و معنوی حامیان باعث موفقیت این نهاد در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه بوده است.

انتشار دهنده: آرزو محمدی