سرهنگ “کیقباد مصطفایی” افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در سطح شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۲ فرماندهی انتظامی شهرستان بویراحمد قرار گرفت. وی تصریح کرد: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس از انجام تحقیقات فنی و تخصصی و گشت زنی […]

سرهنگ “کیقباد مصطفایی” افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در سطح شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۲ فرماندهی انتظامی شهرستان بویراحمد قرار گرفت.
وی تصریح کرد: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس از انجام تحقیقات فنی و تخصصی و گشت زنی هدفمند یک سارق و یک مالخر را شناسایی و دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۳۵ فقره سرقت دوچرخه در سطح شهرستان بویراحمد اعتراف کردند که در این راستا ۱۰ دستگاه دوچرخه درمنزل سارق و ۸ دستگاه دیگر از منزل مالخر کشف و ضبط شد.
مصطفایی با اشاره به این که تلاش برای کشف مابقی سرقت ها در دستور کار پلیس قرار دارد، تاکید کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد افراد فرصت طلب و مخلان امنیت به اهداف پلید خود دست پیدا کنند و به طور قاطع با این افراد برخورد می کند.
انتهای پیام