شهردار بندرعباس به همراه معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی در صد و یکمین مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور شرکت کرد.

به گزارش خبرنما، عباس امینی‌زاده در این ارتباط اظهار کرد: این نخستین حضور شهردار بندرعباس به عنوان شهردار یک کلانشهر در میان کلانشهرهای کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: شهرداری بندرعباس با ارتقاء به رتبه ۱۱ از مجموعه ۱۲، به جمع کلان شهرهای کشور پیوسته و مدیران مختلف به عضویت کمیته‌ها و کمیسیون‌های مختلف در آمده‌اند.

شهردار بندرعباس با اشاره به دستور کارهای صد و یکمین نشست شهرداران کلانشهرها، خاطرنشان کرد: گزارش آخرین تصمیمات و مصوبات کمیسیون اقتصادی در صحن مجلس در خصوص مواد مرتبط با عوارض و درآمدهای پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و اختیارات شوراها در لایحه مالیات بر ارزش افزوده و برنامه‌ریزی جهت اصلاح و متعادل کردن نحوه توزیع سهم کلانشهرها در لایحه مالیات بر ارزش افزوده بر اساس تعداد کلانشهرها و میزان جمعیت آنها از مهمترین دستور کارهای این گردهمایی بوده است.

امینی‌زاده همچنین عنوان کرد: گزارش روند تصویب آیین‌نامه استخدامی کارکنان شهرداری‌ها در کمیسیون اجتماعی دولت نیز از دیگر دستور کارهای این نشست بود که راجع به آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

اضافه می‌شود، در این نشست که معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی نیز شهردار بندرعباس را همراهی می‌کرد، ضمن خیر مقدم به نمایندگان شهرداری بندرعباس، از پیگیری‌های عباس امینی‌زاده به منظور پیشبرد اهداف کلانشهرها در سطح ملی قدردانی شد.

انتهای پیام/