اسد عبداللهی در جلسه بررسی نحوه برگزاری جشنواره هوانوردی عمومی در لرستان که امروز یازدهم خردادماه با محوریت هماهنگی بین دستگاه‌های عضو برگزار شد، برگزاری جشنواره هوانوردی عمومی به دلیل ماهیت گردشگری آن در جذب گردشگر و سرمایه‌گذار بخش خصوصی تأثیرگذار است و موجب رونق گردشگری استان خواهد بود. وی تصریح کرد: این طرح در […]

اسد عبداللهی در جلسه بررسی نحوه برگزاری جشنواره هوانوردی عمومی در لرستان که امروز یازدهم خردادماه با محوریت هماهنگی بین دستگاه‌های عضو برگزار شد، برگزاری جشنواره هوانوردی عمومی به دلیل ماهیت گردشگری آن در جذب گردشگر و سرمایه‌گذار بخش خصوصی تأثیرگذار است و موجب رونق گردشگری استان خواهد بود.

وی تصریح کرد: این طرح در صورت اجرا برای جامعه مفید خواهد بود و تأثیرات مثبت خود را بر اقتصاد جامعه خواهد گذاشت.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه به‌منظور اجرای هر چه بهتر این جشنواره ضمن برنامه‌ریزی صحیح، باهم در تعامل باشند و جلسات داخلی خود را با محوریت رفع موانع و مشکلات موجود برگزار کنند.

عبداللهی اضافه کرد: در راستای پیشرفت سریع‌تر اجرای این طرح، دستگاه‌های اجرایی نسبت به فراهم‌سازی مقدمات حضور بخش خصوصی در جشنواره اقدام کنند.

وی ضمن اشاره به ارزشمند بودن اجرای طرح جشنواره هوانوردی عمومی افزود: هزینه‌های اجرای این جشنواره با مدیریت صحیح منابع تأمین شود تا در پایان شاهد اثرات مثبت آن باشیم.

انتهای پیام