ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از ۱۳ مرداد آغاز می شود ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از دوشنبه ۲۳ مردادماه آغاز می شود و تا پنج شنبه ۲۳ مرداد ادامه خواهد داشت. به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد، […]

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از ۱۳ مرداد آغاز می شود

ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از دوشنبه ۲۳ مردادماه آغاز می شود و تا پنج شنبه ۲۳ مرداد ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد، سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز مراکز بیمه ای و درمانی خود را با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق آزمون کتبی استخدام کند.

بر اساس این گزارش ، ثبت نام این آزمون از روز دوشنبه ۹۹/۵/۱۳ تا پنج شنبه ۹۹/۵/۲۳ از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی الکترونیکیwww.sanjesh.or برای داوطلبان امکان پذیر خواهد بود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله شرایط ثبت نام، مدارک و اطلاعات مورد نیاز، رشته ها و محل های مورد پذیرش و…. می توانند به سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir مراجعه کنند.