پیش از ظهر امروز، شهردار بندرعباس به اتفاق رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین برخی از مدیران شهرداری با حضور در چند مدرسه، از مقام شامخ معلمان تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرنما، عباس امینی‌زاده در جمع فرهنگیان و معلمان اظهار کرد: جامعه ما هرچه دارد، مرهون تلاش فرهنگیان و معلم‌ها است.
وی افزود: ما نیز به عنوان مسئولین مدیریت شهری و همزمان با هفته گرامیداشت معلم، به رسم ادب و احترام از مقام معلم تقدیر و تشکر می‌کنیم.
شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه ما هر چیزی را یاد گرفتیم، از معلم بوده و این یک حقیقت بزرگ محسوب می‌شود، گفت: ما هرچه داریم از معلم‌های خوب زندگی‌مان داریم و باید قدردان آنها باشیم.
این مقام مسئول ادامه داد: اکنون در مجموعه شهرداری طرحی را دنبال می‌کنیم که به تعداد معلمین شهر، نهال جدید کاشته شود.
امینی‌زاده بیان کرد: معلم در شکل گیری ما و جامعه اثر قابل توجهی داشته و دارد.
وی در انتها نیز تاکید کرد: ما نیز نیازمند توسعه فرهنگ در سطح شهر و خصوصا فرهنگ شهروندی هستیم که این مهم با کمک و همراهی جامعه فرهنگی از سرعت قابل توجهی برخوردار خواهد شد.
اضافه می‌شود، مسئولین مدیریت شهری در این روز از مدارس شهید ذاکری، شهید نامجو، پویا، فرهنگ و مدرسه …. بازدید کرده و با حضور در کلاس‌های درس و در حضور دانش آموزان، از معلمین این مدارس قدردانی کردند.
همچنین در برخی از این مدارس نیز ضمن پاسخ گویی به سوالات فرهنگیان، برخی از معلمین نظرات و ایده های خود در بخش‌های مختلف مدیریت شهری را بیان کردند.

انتهای  پیام/