با حضور معاون اموربندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ، نیروهای فعال در بخش مبارزه با کرونا در بندر بوشهر، تقدیر شدند. به گزارش خبرنما ،صبح امروز  با حضور محمد شکیبی نسب معاون اموربندری و اقتصادی، عباسی رئیس امور بندری و علیپور رئیس اداره اچ اس ای، مدیریت بحران و پدافند […]

با حضور معاون اموربندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ، نیروهای فعال در بخش مبارزه با کرونا در بندر بوشهر، تقدیر شدند.

به گزارش خبرنما ،صبح امروز  با حضور محمد شکیبی نسب معاون اموربندری و اقتصادی، عباسی رئیس امور بندری و علیپور رئیس اداره اچ اس ای، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ، کارکنان و نیروهای شاغل در بخش مقابله با کرونا و اختصاصا نیروهای ضدعفونی و گندزدایی خودروهای ورودی به محوطه های عملیاتی بندر بوشهر ،تقدیر شدند.

شکیبی نسب  در اینباره گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و بمنظور رعایت پروتکل های  بهداشتی نسبت به تمامی ورودی ها به اداره کل  اعم از عابر پیاده و خودرو ،از روز اول حضور این ویروس تیم هایی در مبادی ورودی اداره کل نسبت به انجام مراحل ضد عفونی و گندزدایی مستقر شدند .

وی افزود :یکی از حساس ترین نقاط مقابله با این ویروس در بندر بوشهر مبادی ورودی  خودروهای حمل بارمیباشد که این اداره کل باایجاد یک کانتر در ورودی محوطه عملیاتی و استقرار تیم  ضد عفونی و گندزدایی در این خصوص اقدام نموده است.