یک مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم‌های پیشکسوتان ستارگان خوزستان و لشکر آباد اهواز امروز پنج‌شنبه (۲۵ دی‌ماه) در زمین گروه ملی اهواز برگزار شود. در حاشیه این دیدار که با استقبال بسیار خوب پیشکسوتان فوتبال استان همراه بود، از زحمات جواد فصیح‌فر داور بین‌المللی دهه ۷۰ لیگ برتر با اهدای هدایایی تجلیل شد. این دیدار […]

یک مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم‌های پیشکسوتان ستارگان خوزستان و لشکر آباد اهواز امروز پنج‌شنبه (۲۵ دی‌ماه) در زمین گروه ملی اهواز برگزار شود. در حاشیه این دیدار که با استقبال بسیار خوب پیشکسوتان فوتبال استان همراه بود، از زحمات جواد فصیح‌فر داور بین‌المللی دهه ۷۰ لیگ برتر با اهدای هدایایی تجلیل شد.

این دیدار که با حضور پیشکسوتانی چون مجید باقری‌نیا، سیاوش بختیاری‌زاده، علی ممبینی، عباس مرداسی، سیامک سرلک،  فرامرز باقری، ابراهیم تهامی، کاظم کعبی، علی حمیدی، احمد الهایی و امید بیت مشعل برگزار شد با تساوی یک بر یک به پایان رسید. سرلک برای تیم پیشکسوتان ستارگان خوزستان و بیت مشعل برای لشکر آباد اهواز، گلزنی کردند.

این دیدار به همت تیم لشکر آباد و خبرنگاران ورزشی اهواز و حمایت یوسفی مدیرعامل گروه ملی و موسوی مدیر ورزش گروه ملی برگزار شد.

انتهای پیام