همایش همدلی در راستای تقدیر از خیرین حوزه سلامت در مرکز خدمات جامع سلامت تیرور برگزار شد.

به گزارش خبرنما،در این مراسم با حضور مهندس احمدی معاون استاندار، فرماندار ویژه شهرستان میناب، معاون غذا و دارو و قائم مقام رییس دانشگاه در امور خیرین و مدیر شبکه بهداشت و درمان  میناب، از خیرین حوزه سلامت، مهندس  محمد احتیاطی، حسین بنویدی و مهندس جوادی تقدیر شد.

دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب ‌در این مراسم گفت:‌ سلامت و امنیت رکن اصلی یک جامعه موفق می باشد لذا  با حفظ سلامت جامعه،  می توانیم از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنیم.

دکتر حسینی اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت تیرور، به جمعیتی بالغ بر ۱۰  هزار نفر را خدمات بهداشتی درمانی ارائه می دهد؛ این مرکز در مسیر اصلی تردد بین شهری قرار دارد و شامل دو نیروی پزشک، ماما، دندانپزشک، آزمایشگاه و داروخانه می باشد.

وی افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با متراژ  ۴ هزار و ۲۴۰ متر مربع  بنا شده است .

دکتر حسینی گفت : جهت اقامت و ماندگاری پرسنل خدوم این مرکز، ۴ واحد محل اسکان پزشک، ماما و سرایدار در این مرکز ساخته شده است.

وی گفت: احداث مرکز و دیوار کشی آن توسط خیرین حوزه سلامت و تجهیز مرکز و احداث و تجهیز ۴ واحد محل اسکان پرسنل توسط اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته است .

احداث مرکز توسط خیر آقای محمد احتیاطی و کمکهای مردمی و دیوار کشی این مرکز توسط خیر آقای حسین بنویدی انجام شده است.

مهندس احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در این مراسم گفت: با عنایت به آیات و احادیث،اقدام ارزشمندی که خیرین و نیکوکاران انجام میدهند باعث طول عمر این عزیزان می شود و این طول عمر وعده خداوند است که قطعا باعث جاری شدن محبت و همدلی و خیر  نزد بشریت می گردد.

مهندس احمدی از تمام دست اندر کاران این پروژه  مهم تقدیر و تشکر نمود و از مردم شهرستان میناب خواست تا به طرح بسیج ملی کنترل خون بپیوندند.

در پایان این مراسم از خیرین حوزه سلامت با اهدای لوح تقدیر و هدایا، قدردانی شد.