رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان طی پیامی انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس را تبریک گفت.

به گزارش خبرنما، متن این پیام بدین شرح میباشد:

بسم الله الرّحمن‌الرّحیم
حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده
نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس
با سلام و احترام؛
انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) که بیانگر تعهد، علم و تقوا و روحیه مردمی و خدمتگزاری حضرتعالی در صحنه های مختلف خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی تردید حسن اعتماد معظم له به حضور حضرتعالی در هرمزگان، این خطّه‌ی پیشرو در حرکت های انقلابی و سرزمین چهره‌های برجسته‌ی جهاد و شهادت ، شخصیتهای عالیقدر علم و عرفان، گامی ارزشمند برای رسیدن به اهداف عالیه نظام خواهد بود.

اکنون با حضور پر برکتتان در جایگاه نماینده جدید ولی فقیه در هرمزگان؛ شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان همچون گذشته آمادگی کامل خود را جهت همکاری همه جانبه با حضرتعالی در راستای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی در حوزه صنعت اعلام میدارد.
همچنین از زحمات و خدمات آیت الله نعیم آبادی درطول غریب به ۳ دهه حضور پر برکتشان در استان هرمزگان تشکر و قدردانی می نماییم.

سید امیر امیرزاد
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان