رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی در بندر دیلم، پروژه سیستم اعلام حریق منطبق با استانداردهای روز دنیا در این بندر راه اندازی خواهد شد. به گزارش خبرنما به نقل از   پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عبدالله رئیسی درباره سیستم اعلام حریق که قابلیت تشخیص حریق […]

رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی در بندر دیلم، پروژه سیستم اعلام حریق منطبق با استانداردهای روز دنیا در این بندر راه اندازی خواهد شد.
به گزارش خبرنما به نقل از   پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عبدالله رئیسی درباره سیستم اعلام حریق که قابلیت تشخیص حریق توسط دود، حرارت و مونو اکسید کربن را دارد، تصریح کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال  و در ساختمان اداری بندر دیلم، ایستگاه آتش‌نشانی، ساختمان اداری گمرک، ساختمان کنترل و ترافیک دریائی بندر، ایستگاه تجسس و نجات دریایی و انبار های کالا و قضایی گمرک انجام خواهد شد.
رئیس اداره بندر و دریانوردی دیلم خاطرنشان کرد: از دیگر قابلیت های پروژه یاد شده امکان رصد سیستم از راه دور است که این امر می تواند در مانیتور کردن و تشخیص محل وقوع حریق در جهت تسریع حضور آتشنشانان در هنگام بروز حادثه نقش موثری را ایفا کند.