رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان به همراه مسئول اورژانس شهرستان بندرعباس و بندرخمیر، از پایگاه های شهری و جاده ایی اورژانس ۱۱۵ این دو شهرستان بازدید کرده و  روند ارائه خدمت  به مردم در این پایگاه ها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خبرنما، دکتر محمود حسین پور هدف از انجام  این بازدیدها را بررسی نحوه ارائه خدمات پیش بیمارستانی به مردم، ارزیابی سطح آمادگی علمی و عملی نیروهای مستقر در پایگاه های اورژانس استان، بررسی دستگاهها و تجهیزات آمبولانس ها و شناسایی کمبود ها و مشکلات این مراکز اعلام کرده و طی این بازدید در جریان وضعیت موجود پایگاه ها  اورژانس ۱۱۵ و آمادگی نیروهای این پایگاهها قرار گرفت.

حسین پور ضمن بازدید از پایگاه جاده ایی اورژانس ۱۱۵ گنو، ایسین، کهورستان، سرتنگ، دژگان و پایگاه شهری بندرخمیر، سطح آمادگی پرسنل اورژانس را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: اورژانس استان در حال حاضر، با اضافه شدن آمبولانس های جدید به ناوگان آمبولانسی اورژانس ۱۱۵ استان، به لحاظ تجهیزات در حد قابل قبولی قرار دارد.

وی در حاشیه این بازدید ضمن حضور در جشواره داستان کوتاه بندر خمیر، از مریم قدرتی، نویسنده نخبه و جوان استان به دلیل نگارش داستانی با مضمون اهداء عضو تقدیر و کرد.

وی در پایان ضمن تشکر از مهمانوازی پرسنل پایگاه اورژانس ۱۱۵ بندرخمیر و دژگان، به خاطر مهمانی افطاری ساده و صیمی شان گفت: اورژانس استان در ۲۴ ساعت شبانه روز، در هنگام افطار و سحر، در روزهای تعطیل و غیر تعطیل آماده ارائه خدمات پیش بیمارستانی به همشهریان گرامی می باشد.

انتهای پیام/