مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر از افتتاح نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل صنایع استان در روز ملی حمایت از صنایع کوچک درمحل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر واقع در شهرک های صنعتی بوشهر ۲ خبر داد. به گزارش خبرنما, شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر؛ مهدی […]

 

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر از افتتاح نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل صنایع استان در روز ملی حمایت از صنایع کوچک درمحل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر واقع در شهرک های صنعتی بوشهر ۲ خبر داد.

به گزارش خبرنما, شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر؛ مهدی صفوی گفت: در روز ۲۱ مرداد ماه و همزمان با روز ملی حمایت از صنایع کوچک، نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل با هدف ارائه و نمایش توانمندی ها و محصولات تولیدی استان و همچنین شناسایی نیازهای وارداتی واحد های صنعتی استان در زمینه مواد اولیه ، ماشین آلالت و قطعات صنعتی ، به صورت ارتباط زنده تصویری با وزارت صنعت معدن تجارت و به صورت همزمان با ۷ استان دیگر افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی همچنین بیان داشت : در سال جهش تولید و با ابلاغ برنامه های آن، تا کنون ۱۳۰ محصول از ۵۵ واحد صنعتی کوچک و متوسط استان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است. همچنین ۵۸ نیاز شامل مواد اولیه و ماشین آلات وارداتی متعلق به ۳۷ واحد صنعتی شناسایی و ۳۴ نیاز متعلق به ۲۲ واحد صنعتی کوچک و متوسط استان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است و پیشبینی می گردد درصورت داخلی سازی این نیازها توسط تولیدکنندگان داخلی بیش از ۸ میلیون دلار صرفه جویی ارزی به همراه خواهد داشت.