معاون فرهنگی کمیته امداد هرمزگان گفت: هم‌زمان با میلاد امام رضا (ع)، ۱۲۰ نفر از دانش آموزان کمیته امداد استان هرمزگان به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش خبرنما ؛ عیسی زارعی، معاون فرهنگی کمیته امداد هرمزگان ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع)، اظهار داشت: هم‌زمان با میلاد امام رضا (ع)، ۱۲۰ نفر از دانش آموزان کمیته امداد استان هرمزگان به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه این دانش آموزان برای اولین بار به سفر معنوی مشهد مقدس اعزام شدند و به مدت هفت روز مهمان امام رضا (ع) هستند، بیان کرد: برای اعزام این کاروان ۹۹ میلیون تومان هزینه شده است که از این میزان ۸۸ میلیون تومان از کمک‌های مردمی و خیران تأمین گردیده است.

زارعی در ادامه گفت: برنامه‌های فرهنگی این نهاد باهدف غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان و فراگیری مهارت‌های زندگی در قالب کارگاه و کلاس‌های آموزشی، اردوهای زیارتی و فرهنگی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد هرمزگان خاطرنشان کرد: نیکوکاران و خیران می‌توانند با مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی (شوق زیارت) shogheziarat.ir در طرح تأمین هزینه سفر زیارتی مددجویان سهیم شوند.

انتشار دهنده: آرزو محمدی