شیوا قاسمی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: متأسفانه وضعیت تجهیزات اداری و آموزشی مدارس شهرستان‌های مریوان و سروآباد مناسب نبوده و این مهم همواره از دغدغه‌های دلسوزان توسعه در این شهرستان‌های مرزی بوده است. وی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده و هماهنگی با وزیر آموزش و پرورش ۳۰ میلیارد […]

شیوا قاسمی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: متأسفانه وضعیت تجهیزات اداری و آموزشی مدارس شهرستان‌های مریوان و سروآباد مناسب نبوده و این مهم همواره از دغدغه‌های دلسوزان توسعه در این شهرستان‌های مرزی بوده است.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده و هماهنگی با وزیر آموزش و پرورش ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی و تجهیز مدارس شهرستان‌های مریوان و سروآباد اختصاص یافت.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: این اعتبار در سه مرحله تخصیص داده می‌شود که هم اکنون مرحله نخست آن برای تهیه تجهیزات و وسایل مدارس این دو شهرستان تخصیص داده شده است.

قاسمی پور افزود: مراحل دوم و سوم تخصیص این تجهیزات نیز تا پایان سال جاری تحویل آموزش و پرورش شهرستان‌های مریوان و سروآباد می‌شود.