به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود رضایی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر به بنیاد مسکن واگذار شده است، اظهار داشت: در لرستان به غیر از شهرهای بروجرد، خرم آباد و دورود، در مابقی شهرها اجرای این طرح […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود رضایی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر به بنیاد مسکن واگذار شده است، اظهار داشت: در لرستان به غیر از شهرهای بروجرد، خرم آباد و دورود، در مابقی شهرها اجرای این طرح به عهده بنیاد مسکن است.

وی با بیان اینکه در شهرهای الشتر، پلدختر و نورآباد زمین اجرای طرح نیز آماده شده است، تصریح کرد: متقاضیانی که ثبت نام کرده‌اند در مرحله تشکیل پرونده و طی کردن پروسه اداری هستند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان با اشاره به اینکه در ازنا و الیگودرز از واحدهای باقی مانده مسکن مهر استفاده می‌شود، افزود: در مابقی شهرها هم راه و شهرسازی لرستان مسئول تأمین زمین است که این امر نیز در حال انجام است.

رضایی یادآور شد: به محض اینکه زمین در اختیار ما قرار گیرد، نسبت به تشکیل پرونده و معرفی متقاضیان به سیستم بانکی اقدام می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ۲۰۹۳ واحد سهمیه ابلاغ شده لرستان است، تصریح کرد: تسهیلات هر واحد ۱۰۰ میلیون تومان است و مابقی اعتبار مورد نیاز از طریق آورده متقاضی تأمین می‌شود.