“نوروز هاشمی” رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد در آیین بازگشایی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، امسال را متفاوت ترین آغاز سال تحصیلی دانست. وی با اشاره به اینکه شیوع و همه گیری ویروس کرونا همه بخش های دانشگاه متاثر از شرایط فراهم […]

“نوروز هاشمی” رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد در آیین بازگشایی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، امسال را متفاوت ترین آغاز سال تحصیلی دانست.
وی با اشاره به اینکه شیوع و همه گیری ویروس کرونا همه بخش های دانشگاه متاثر از شرایط فراهم شده، به بیان مهم ترین اقدامات صورت گرفته این دانشگاه در وضعیت حاضر پرداخت.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد، فیلمبرداری از اساتید و تدریس آنان جهت بارگزاری در سایت به منظور قطع نشدن فرایند آموزش، نصب دکل مربوط به اینترنت، فیبرنوری و ADSL و همچنین LMS بومی در بخش فناوری و هوشمندسازی، تجهیز سراهای دانشجویی، آشپزخانه ها، سلف سرویس، کلنگ زنی و احداث دو بلوک خوابگاهی در هر دو پردیس دخترانه و پسرانه، برگزاری مسابقات فرهنگی و جشنواره ها، برگزاری همایش ها و کرسی های آزاداندیشی و جلسات مربوط به حوزه پژوهش را از جمله این اقدامات دانست.
هاشمی ابراز امیدواری کرد که با پایان یافتن ویروس کرونا بار دیگر شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه و رونق و نشاط در محیط های علمی باشیم.
همچنین سردار”حمید خرمدل” فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین با اشاره به هفته دفاع مقدس به بیان رشادت ها و جانفشانی های ملت قهرمان ایران در ۸ سال دفاع شرافتمندانه از مرز و ناموس خود پرداخت و عنوان کرد: ارتش و سپاه دوشادوش همدیگر آماده مقابله با هرگونه تعدی و دست اندازی به کشور ایران است.
در پایان این برنامه از دانشجویان برتر که در تابستان امسال دانش آموخته شدند و همچنین تعدادی از اساتید و کارکنان که مفتخر به جانبازی و ایثارگری هستند با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد، سالن اجتماعات پردیس شهید ایزدپناه یکم مهرماه شاهد برگزاری آیین بازگشایی دانشگاه در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بود.
این مراسم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با حضور نوروز هاشمی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان، سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح استان، حجت الاسلام والمسلمین موسوی نسب مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، نامجو سرپرست پردیس شهید ایزدپناه، نوری سرپرست پردیس کوثر و تنی چند از معاونان، اساتید، کارکنان و دانشجویان به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

انتهای پیام